Dr. Dt. Safa Armağan

Endodonti PhD msc.

Armağan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucusu ve Endodonti PhD msc. Dr. Dt. Safa Armağan, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden(Çapa) 2014 yılında mezun oldu. Mesleğine 2014 yılında başlayan Dr. Dt. Safa Armağan, 2014 -2022 yılları arasında hem diş hekimi olarak kariyerine devam etti.

Dr. Dt. Safa Armağan, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında “Kök Kanalı Preparasyonu ve Sterilizasyon İşlemlerinin Geleneksel ve Hafıza Kontrollü Nikel Titanyum Eğelerin Fiziksel Özellikleri Üzerindeki Etkilerin İncelenmesi” (Investigation of the effects of root canal preparation and sterilization procedures on physical properties of traditional and memory control nickel titanium files) başlıklı doktora tezini başarıyla savunarak 2019 yılında mezun oldu.

Endodonti PhD msc. Dr. Dt. Safa Armağan, 2014-2022 yılları arasında genel diş hekimliği ve estetik diş hekimliği tedavilerinde; Özel Dentalplus İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde ve Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde hastalarına hizmet verdi.

2022 yılında Özel Armağan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kuran Endodonti PhD msc. Dr. Dt. Safa Armağan, alanında uzman diş hekimi kadrosu ve merkezi konumu ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’den ve yurtdışından gelen hastalarına hizmet vermektedir.

Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

T.C Sağlık Bakanlığı Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi sahibi olan Özel Armağan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde genel diş hekimliği uzmanlık alanları olan; İmplant Diş Tedavileri, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Kanal Tedavisi – Endodonti, Çapraşık Diş Tedavileri – Ortodonti (Invisalign), Çocuk Diş Tedavileri – Pedodonti, Diş Eti Tedavileri – Periodontoloji, Restoratif Diş Tedavileri, Protez Diş Tedavileri ve estetik diş hekimliği uzmanlık alanları olan; Hollywood Smile, Diş Beyazlatma, Zirkonyum, Laminate Veneer, Diş Eti Estetiği, Bonding Uygulaması, Porselen Kuron tedavi ve uygulamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

gulumseyen sarisin gozluklu dis hekimi